Wynajem auta z kierowcą w Poznaniu

Potrzebujesz samochodu do ślubu z kierowcą? Marzy Ci się własny kierowca, który zawiezie Cię gdzie tylko będziesz chciał? Masz umówionych kilka spotkań biznesowych i nie chcesz za każdym razem wzywać taxi, lub ubera? Jeśli tak to nasza oferta jest dla Ciebie, dajemy możliwość wynajmu każdego z naszych aut wraz z kierowcą. Wszyscy nasi kierowcy są doświadczonymi profesjonalistami, z doskonałą znajomością topografii Poznania i okolic. Zapewniamy dojazd do klienta i odbiór gości z wskazanego przez Ciebie miejsca.

SAMOCHÓD Z KIEROWCĄ - PRZEWODNIKIEM

Pierwszy raz w Poznaniu? Nigdy nie widziałeś najciekawszych miejsc w stolicy wielkopolski? Usługa wynajmu auta z kierowcą, oferuje także turystyczne zwiedzanie Poznania i okolic. Odkrywaj najciekawsze miejsca nie martwiąc się o nic.

SAMOCHÓD DOSTAWCZY Z KIEROWCĄ

Nie jeździłeś nigdy większymi samochodami? Chcesz przewieźć towar z punktu A do punktu B, nie martwiąc się o nic? Wynajmujemy także samochody dostawcze z kierowcą. Proszę o nie mylenie nas z firmą przeprowadzkową i transportową. Nasi kierowcy dbają jedynie o bezpieczny dojazd i prawidłowe zabezpieczenie towaru.

KOSZT SAMOCHODU Z KIEROWCĄ

Koszty każdego wynajmu auta z kierowcą są ustalane indywidualnie z klientem. Wpływ na to ma wiele czynników jak termin, długość wynajmu, liczba kilometrów i wiele innych. Skontaktuj się z nami telefonicznie, lub mailowo

Przejdź do kontaktu