Samochód zastępczy z OC sprawcy

Jeżeli zdarzyła Ci się stłuczka nie z Twojej winy skorzystaj z prawa do wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy.

O sfinansowanie kosztów wypożyczenia samochodu zastępczego, może wnioskować każda osoba i firma, której samochód niezbędny jest do wykonywania obowiązków zawodowych. FatCar jako kompleksowa wypożyczalnia pomaga przy wszystkich formalnościach, oraz podstawiamy nasze samochody na miejsce wypadku, lub miejsce wskazane przez klienta.

KOMU PRZYSŁUGUJE AUTO ZASTĘPCZE Z OC?

Prawo do sfinansowania wypożyczenia samochodu ma każda osoba prywatna, oraz podmiot gospodarczy, któremu samochód niezbędny jest na co dzień. Niezależnie od tego czy auto jest konieczne do pracy, w celach zarobkowych firmy, czy dojazdów. Konieczność dojeżdżania do gabinetów lekarskich, lub opieka nad członkiem rodziny, także umożliwia do sfinansowania kosztów wypożyczenia samochodu zastępczego. Wszystkimi kosztami obciążona będzie osoba, która przyznała się do winy spowodowania wypadku/kolizji, lub została uznana za winną przez organy prawne.

NA JAK DŁUGO PRZYSŁUGUJE MI SAMOCHÓD ZASTĘPCZY?

Samochód zastępczy przysługuje nam na całkowity czas naprawy samochodu, od momentu uszkodzenia, do dnia odbioru naprawionego samochodu. Okres ten uzależniony jest oczywiście od likwidatora szkód i stopnia uszkodzenia samochodu. Gdy samochód okazał się być zniszczony doszczętnie, lub koszty jego naprawy przewyższają rzeczywistą wartość auta - zaistniała szkoda całkowita. Finansowany przez sprawcę okres liczony jest od dnia zgłoszenia uszkodzenia, do momentu gdy poszkodowany ma możliwość nabycia nowego pojazdu.

Klientom wypożyczalni FatCar zapewniamy pomoc w formalnościach, nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

ROZBIŁEM AUTO Z MOJEJ WINY, A POTRZEBUJE SAMOCHODU NA CO DZIEŃ, CO TERAZ?

W takim wypadku jeżeli ubezpieczalnia nie oferuje samochodu zastępczego w ramach polisy OC i nie jest wykupiona polisa AC, nie ma możliwości sfinansowania wynajmu auta zastępczego. Jednak FatCar wyciąga rękę dla klientów potrzebujących samochodu zastępczego i zapewniamy niskie ceny wynajmu samochodów. W tym celu sprawdź cennik naszych samochodów.

Zobacz cennik

WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI?

Oferujemy także współpracę z firmami ubezpieczeniowymi i likwidatorami szkód. Jeżeli jesteś zainteresowany zapewnieniem samochodu zastępczego swoim klientom zgłoś się do nas

Przejdź do kontaktu